Dovolená a zájezdy za nízké ceny

Měsíční archív: Září 2013

Slevové portály dovolená

Slevové portály jsou v poslední době velmi oblíbené. Obecně je velmi dobře známo, že všichni nejraději nakupujeme na portálech jak jídlo v restauracích, tak i dovolenou. A je to právě dovolená, která nám všem během roku nejvíc prospěje. Navíc si můžete dopřát jak dovolenou během letních měsíců, tak i v zimě a to nejen v České republice.

Na slevovém portálu si můžete zakoupit jak dlouhodobou dovolenou, tak i například víkendový pobyt pro dva nebo celou rodinu. Nemáte příliš moc času na dovolenou, ale přeci jen byste si chtěli dopřát trošku odpočinku? Pak je to právě prodloužený víkend, který si můžete prostřednictvím některé z portálů dopřát. A věřte, že pokud si vyberete správně, rozhodně nebudete litovat.

Dovolená u moře, ale rovněž není výjimkou a obvykle na portálech najdete zejména last minute zájezdy do oblíbených destinací jako je Egypt, Chorvatsko, Itálie nebo Řecko. Systém vašeho odletu je velmi jednoduchý. Stačí si jen zakoupit voucher, kterým se v den odletu prokážete na letišti. K němu pak dostanete nejen letenky, ale i další materiály, které jsou k odletu potřeba. Jedinou nevýhodou je, že se jedná o last minute a většinou je počet voucherů k zakoupení velmi omezený. Voucherů je většinou opravdu jen pár, a pokud byste snad chtěli vyrazit v partě přátel, možná na každého nezbude místo.

A nejde jen o dovolenou u moře. Během zimních měsíců je velmi oblíbené zejména lyžování. Toužíte po parádní lyžovačce v Rakousku, Itálii nebo raději zůstanete u nás v České republice? Nezoufejte, protože i takové nabídky pro vás připraveny. Stačí jen sledovat nabídky slevových serverů, které mají pro vás připraveny jak horské hotely, skipasy, tak i pronájem horských chat, kde si mnohdy můžete dokonce dopřát i wellness. Už víte, kam vyrazíte na dovolenou a zda to bude k moři za odpočinkem nebo naopak na hory za aktivním sportem?

Vložil Levná dovolená | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Slevové kupony McDonalds

Kdo by neznal oblíbenou restauraci nebo chcete-li fast food s názvem McDonald’s. Poboček a restaurací je v každém městě v České republice a hlavně ve světě opravdu dostatek. Mnozí by dokonce řekli, že je restaurací až příliš moc. Všechny jsou hojně navštěvovány a rozhodně se není čemu divit. Jídlo je připraveno velmi rychle, dostanete k němu vychlazené pití nebo teplou kávu a kvalita jídla je rovněž na velmi dobré úrovni. Máte chuť na čerstvý a právě připravený burger se zeleninou a vynikajícím dresinkem? A k tomu smažené hranolky? McDonald’s je tím pravým místem, kam byste v tomto případě měli zavítat.

V restauracích McDonald’s se dbá zejména na čerstvost všech potravin, které jsou připravovány pro širokou veřejnost. Nemusíte se tak obávat, že by se vám do ruky dostalo maso pochybné nebo snad studené, protože na to se zde rovněž velmi hledí. McDonald’s přináší pro všechny věrné i nové zákazníky kupóny, které jsou cenově velmi výhodné, a rozhodně nebudete muset jíst zcela sami. Většinou jsou určeny pro dvě osoby a najdete v nich jak sendviče, burgery, tak i například zmrzlinu, kávu nebo slevu na vynikající snídani v McDonald’s, která vás zaručeně nastartuje do nového dne.

Mimo jiné McDonald’s připravil pro všechny dosavadní nebo budoucí věrné zákazníky bonusový program, ve kterém je rovněž možné získat kupóny, ale s daleko výraznější slevou. Více méně jde o to, jak často budete restauraci McDonald’s navštěvovat. Ať už to bude jakákoli restaurace v jakémkoli městě, vždy se s pomocí aplikace “ukážete” v McDonald’s a zato získáváte body. Každý týden probíhá losování a osoba s největším množstvím ukázání se v restauraci McDonald’s získává bonusový kupón v hodnotě 150,- Kč.

U McDonald’s si můžete vybírat dokonce podle ceny. Nemáte peníze na rozhazování? Spolehněte se na fajnovky za pár korun. Vynikající, i když menší sendviče si můžete pořídit už za 20,- Kč. Dobře se najíte a přitom ani tolik neutratíte.

Vložil Nabídky slev | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Slevové letáky hypermarketů

Bez slevových letáků by si většina z nás ani nákup nedokázala představit. Potraviny a veškeré drogeristické výrobky jsou velmi drahé a všichni chceme přeci vědět, pro co a hlavně za jakou cenu si do obchodu jdeme nakoupit. Většině z nás celkem pravidelně chodí akční letáky do schránky. Někteří z nás je prolistují během ranní kávy, někteří jen chvíli předtím, než vyrazí do obchodu. A ti nejchytřejší z nás si je najdou na internetu, kde si můžete jakýmkoli letákem listovat, jak dlouho chcete a prohlédnout si je můžete třeba všechny.

Slevové letáky hypermarketů najdete zejména na stránkách, které se přímo zaměřují na informace z letáků. Nejen že si jimi můžete listovat, ale navíc si podle oblíbeného hypermarketu nebo značky výrobku můžete vyhledat produkt, který je aktuálně v akci. Budete-li nakupovat v akci, můžete značně ušetřit. Pochopitelně nejde jen o akční nabídky potravin, ale i například drogeristických výrobků nebo oblečení, které pak můžete zakoupit zejména v obchodních centrech. Akční letáky se zaměřují zejména na sportovní oblečení konkrétních obchodů, ve kterých můžete obléknout sebe a celou svou rodinu od hlavy až k patě.

Mimo jiné lze najít i slevové letáky nábytku nebo elektroniky. Potřebujete koupit domů novou televizi a k tomu sedací soupravu, abyste mohli pohodlně sledovat oblíbené televizní pořady? Podívejte se na akční nabídky a nakupujte podstatně levněji, než kdybyste se naslepo vydali do obchodu a vybírali až tam.

Potřebujete zakoupit konkrétní produkt, ale bohužel jste jej nenašli v aktuálních nabídkách oblíbených obchodů? Není žádný důvod, proč byste měli čekat na slevu, která navíc může přijít až za několik měsíců. Na internetu si bez problémů můžete porovnat ceny a jednotlivé nabídky prodejen a nakoupit tak zboží levněji, než si myslíte. Tak neváhejte a nakupujte levně, protože se vám to nejvíc vyplatí.

Vložil Nabídky slev | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Slevové portály Ostrava

Slevové portály jsou doslova všude. Zatímco v minulých letech zažívaly rozmach zejména v tak velkých městech, jako je například Praha nebo Brno, dnes se dostaly do podvědomí i menších měst – Plzeň nebo právě Ostrava. Protože i Ostrava má co nabídnout a velmi dobře to vědí všichni, kdo ji minimálně jednou navštívili a měli tu možnost, projít si alespoň kousek města. Nejde ale jen o restaurace nebo různé služby, které si v Ostravě můžete dopřát. Velmi zajímavé jsou i pobyty, které jsou připraveny nejen pro obyvatele Ostravy, ale i pro všechny obyvatele České republiky.

Slevový voucher totiž můžete pořídit dokonce i v tom nejzapadlejším koutě naší republiky. Už jste si i vy vybrali tu pravou dovolenou pro celou rodinu, odpočinkový pobyt ve dvou nebo vynikající večeři, kterou si můžete vychutnat například na výročí?

Prakticky vše, na co je pomyslíte si můžete dovolit právě díky slevovým serverům, které fungují nejen v Ostravě, ale i v mnoha dalších městech České republiky. Mezi nejoblíbenější nabídky slev bezpochyby patří slevy na jídlo a pití, které jen tak někde nenajdete. Navíc mnozí z nás si ani nedokáží představit, že by některé restaurace nebo kavárny navštívili (důvodem nemusí být jen cenová nedostupnost pro mnohé z nás), ale se slevami to rozhodně nebude problém. A že jsou to porce mnohdy opravdu velké. Chcete pozvat na dobrou večeři o třech chodech svou drahou polovičku nebo naopak partu přátel například na čerstvý tatarák? Pak není co řešit. Podívejte se na slevy ve vašem městě a využijte některou z nich.

Po jídle bezpochyby táhnou právě odpočinkové a wellness pobyty a to jak romantické pro dva, tak i rodinné, kde si celá rodina včetně dětí může konečně udělat čas na sebe a strávit společně chvíle, které se pro vás stanou nezapomenutelnými. Pobyty se slevou jsou nabízeny každý den a je jich tolik, že dokonce budete mít problém rozhodnout se, který bude vlastně ten nejlepší.

Vložil Slevy na pobyty | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Slevomat.cz pobyty pro dva

Není nad chvíle strávené ve dvou. Romantické pobyty mají mnoho výhod a jednou z nich je právě čas, který jste po celou dobu ochotni věnovat sami sobě. Pokud si i vy chcete užít odpočinkový a romantický víkend se vším všudy a navíc ještě ušetřit, rozhodně čtěte dál, protože vám poradíme, jak si vybrat ten nejlepší. Romantické pobyty pro dva vedou jen k vaší maximální spokojenosti.

Dohodnout se ve dvou, kam pojedete na víkend nebo na týden, je o mnoho jednodušší, než kdybyste se snažili dohodnout v partě kamarádů.

Vždy přitom vybírejte takový pobyt, který je pro vás skutečně výhodný. Pamatujte, že nejde jen o to, abyste měli levnější ubytování, ale i například snídani v ceně pobytu a měli možnost se během pobytu jakkoli rekreovat a odpočívat. Pobyty pro dva jsou nejčastěji nazývány jako romantické pobyty pro dva a tak se není čemu divit, že se vám i pořádné dávky romantiky dostane. Obvykle je připravena láhev vynikajícího vína nebo sektu přímo na pokoji, společná koupel nebo masáž.

Jste-li příznivcem aktivní dovolené, rozhodně nezapomínejte vybírat podle prostředí, ve kterém se budete nacházet. Ideální jsou takové víkendy, kde si rovnou můžete dopřát například nějakého adrenalinového zážitku, příjemného výletu nejen po památkách nebo návštěvy té nejlepší restaurace, kde se vám dostane toho nejlepšího gurmánského zážitku. Nejde tedy vždy jen o samotnou ubytovací jednotku a služby, které jsou v hotelu pro vás zajišťovány, ale i o okolní prostředí.

Slevomat přináší celou řadu romantických víkendů a pobytů pro dvě osoby, ale i například pro rodiny s dětmi. Díky jejich jednoduchému vyhledávači si můžete snadno najít nabídku dovolené, která bude zcela podle vašich představ. Díky tomuto filtru si můžete dokonce stanovit i cenu, kterou jste ochotni investovat, abyste prožili nezapomenutelný víkend ve dvou v romantickém prostředí. Výjimkou samozřejmě nejsou ani pobyty pro skupiny přátel, které jsou zejména v zimě nejvíce využívané.

Vložil Slevomat dovolené | Štítek , , , , , | Zanechat komentář

Slevomat dovolená u moře 2013

Skvělou dovolenou u moře by chtěl prožít rozhodně každý z nás. Pokud jezdíte na dovolenou každý rok a můžete si dopřát jen to nejlepší, bezpochyby nakupujete u cestovních kanceláří. Mezi námi jsou ale dokonce i tací, kteří nemají dostatek finančních prostředků na to, aby pořídili dobrou dovolenou nejen pro sebe, ale hlavně pro celou rodinu.

Letecky, komfortně a se zajištěným jídlem. A navíc u moře. Slevové servery jsou tak nejlepší příležitostí, jak si zajistit nejen levnou, ale dokonce i komfortní dovolenou. Při jejím výběru byste si ale měli dát pozor na podmínky, které by ji mohli za každých okolností pokazit.

Kupujete-li zájezd, na který odlétáte letecky, dobře se informujte, zda voucher obsahuje i letenku zpátky. Je to velmi důležité, protože pozdní zjištění této důležité věci by vám mohlo udělat pěknou čáru přes rozpočet. Zároveň byste se měli dobře ujistit v tom, co všechno obsahuje balíček, který jste si zakoupili. Veškeré otázky by vám předem měl zodpovědět právě slevový server, ze kterého budete nakupovat. Se Slevomatem ale mají uživatelé velmi dobré zkušenosti, o čemž se mimo jiné můžete přesvědčit dokonce i v různých recenzích na internetu. I přesto je dobré, abyste na dovolenou odjížděli dostatečně informováni.

Slevomat ale nenabízí jen dovolené u moře pro jednotlivce i pro celou rodinu, ale i víkendové pobyty nebo pobyty v lázních. Dovolené a pobyty jsou celkově velmi oblíbené a není se tak čemu divit, že jich najdete tolik. Vybírat si můžete z obrovského množství jednotlivých pobytových balíčků, jejichž součástí jsou většinou i různé lázeňské nebo wellness procedury, které uvolní vaše tělo, a perfektně se během jejich trvání odreagujete.

Pokud máte chuť na něco dobrého k jídlu, rozhodně nebudete zklamáni. I takové nabídky totiž Slevomat přináší svým zákazníkům. Už jste si i vy vybrali tu správnou dovolenou u moře nebo v České republice se značnou slevou?

 

Vložil Dovolená u moře | Štítek , , , , , | Zanechat komentář

Slevomat dovolená v Česku

Slevomat je v současné době největším poskytovatelem slev u nás. Navíc se jedná i o úplně první slevový server, který byl u nás uveden do provozu. Od této doby se Slevomat řadí nejen mezi nejoblíbenější, ale hlavně mezi nejspolehlivějšího poskytovatele slev na našem trhu.

Se Slevomatem můžete cestovat jak u nás, tak i do zahraničí, můžete si dopřát návštěvu kosmetiky nebo kadeřníka a v neposlední řadě se i velmi dobře najíst ve vyhlášených restauracích či si koupit něco pěkného na sebe. To všechno si totiž můžete dopřát, pokud si vyberete z tak obrovské nabídky, kterou vám přináší právě Slevomat.

Slevomat je výhodný i v tom, že nabízí všem zákazníkům garanci spokojenosti. Jde o jednu z nejdůležitějších podmínek, podle které byste si měli vybírat slevový server, ze kterého budete nakupovat. Jste-li nespokojeni s kvalitou služby nebo ubytování, které jste si na Slevomatu zakoupili, můžete voucher reklamovat. Vše je pochopitelně dobré řešit už na místě, ale pokud to nelze nebo k tomu nejsou prostředky, Slevomat vaši stížnost vyhodnotí, a sice vám nevrátí celou vydanou sumu, ale dočkáte se bonusových bodů zdarma, které budou připsány na váš účet. Za bonusové body pak můžete pochopitelně nakupovat a uplatit tak mnohem větší slevu a ušetřit podstatně větší částku. Tak stejně můžete reklamovat zboží, které jste si zakoupili.

Chcete se mnohem snáze orientovat v nabídkách? Díky filtru, který najdete přímo na stránkách, si můžete snadno zvolit, jaké nabídky chcete právě vyhledat. Chcete na výlet s rodinou do Prahy? Nebo vám bude stačit vynikající jídlo v příjemné restauraci v blízkosti vašeho bydliště? To všechno si můžete navolit do filtru a najít tak všechny slevy, o které máte právě zájem.

Slevomat přináší nové a nové nabídky slevových akcí každý den. Stovky slev jsou pro vás připraveny na jednom místě.

Vložil Slevomat dovolené | Štítek , , , , , | Zanechat komentář

Zlaté slevy

Zlaté slevy jsou opravdu zlaté a každý den nám všem přináší ty největší slevy, které zaručeně zahřejí u srdce každého z nás. Chcete nakupovat opravdu levně a navíc ještě sbírat bonusové body? Pokud se registrujete na Zlaté slevy, můžete sbírat Zlaťáky, které jsou na webu ukryty. Zlaťáky jsou schovány někde na webu a to každý den, pokud je najdete, dostanete plný pytel Zlaťáků a můžete za ně nakupovat. Tak hledejte a můžete ještě víc ušetřit.

Mimo nakupování voucherů a slev můžete dokonce i hrát zajímavou hru. Pokud vyhrajete nebo se alespoň umístíte na dobré pozici, opět získáte Zlaťáky.

Hra je takovým příjemným zpestřením mezi nakupováním nebo hledáním nejnovější slevy. Získávat můžete dokonce i VIP slevy, které jsou připraveny pro všechny věrné zákazníky. VIP slevy jsou více méně dárkové předměty, které pro všechny stávající a věrné zákazníky připravil tento slevový portál.

Jste na portálu Zlaté slevy úplně poprvé? Rozhodně se podívejte na Slevový magazín, ve kterém najdete nejen informace ze světa slev, ale i informace ohledně jednotlivých produktů, které jsou aktuálně na trhu. Snadno tak můžete zjistit, co je pro vás to nejlepší a co byste si chtěli dopřát nebo pořídit. Nemohou samozřejmě chybět informace z obchodních center po celé republice nebo informace z akčních letáků, které aktuálně vyšly.

Zlaté slevy mají všechny nabídky velmi přehledně zařazeny do jednotlivých kategorií, ve kterých se zaručeně snadno zorientují i ti nejztracenější. Nemusíte se obávat, že nenajdete vysněný wellness pobyt, dovolenou, službu nebo voucher na návštěvu ve vaší oblíbené restauraci.

Pokud si nebudete vědět rady, stačí se podívat do některé z kategorií nebo na základě vyhledávače slevu najít. Že to zní opravdu velmi jednoduše? Ono to jen nezní, ono to je skutečně velmi jednoduché. Sami uvidíte, že budete se službami na Zlaté slevy maximálně spokojeni.

Vložil Slevové servery | Štítek , , , , , | Zanechat komentář

Pepa.cz slevy

Pepa.cz je jedním ze slevových serverů, na kterém jsou pro vás každý den připraveny zajímavé slevové nabídky, o kterých se vám možná ani nesnilo. Ačkoliv téměř všechny slevové agregátory nabízí prakticky to samé, Pepa.cz není výjimkou. Rozdíl tu ale přeci jen je. Doposud se jedná o jeden z mála ověřených a spolehlivých slevových serverů, na kterém se rozhodně nemusíte obávat nakupovat. Pokud si chcete dopřát jen to nejlepší, ale zároveň nechcete zbytečně zatěžovat svou peněženku, měli byste si vybrat některou ze slev na Pepa.cz. Protože jen tak můžete ušetřit i několik tisíc korun.

Nakupujete na Pepa.cz úplně poprvé? Doporučujeme vám, abyste se registrovali, protože jen tak získáváte mnoho výhod, o kterých se vám možná na jiných slevových portálech ani nesnilo. V čem je ten trik? Každé nabídce je totiž přiřazen počet bodů a s jejím zakoupením tyto body získáváte. Pokud budete mít nakoupených hned několik nabídek a budete tak ohodnoceny body, budou se vám sčítat a vy je pak můžete uplatnit jako slevu na další nákup.

Ušetřit tak můžete ještě mnohem víc, než si možná myslíte. Co jeden kredit, to jedna koruna. Chcete vědět o nejnovějších slevách jako první? Pak se můžete přihlásit k odběru slev a každý den vám budou zasílány na emailovou adresu novinky ze světa nových nabídek na slevové akce. U některých nabídek je počet voucherů omezen počtem osob, které si jej zakoupí. Tato omezení většinou záleží na ubytovací jednotce nebo množství zboží, které je prodáváno. Nikdy ale nezapomínejte, že sleva musí být v první řadě zaktivněna, protože pokud o ni nebude zájem, nebude ji ani možné zakoupit. Pokud o nějakou nabídku slevy stojíte, přihlaste se k jejímu odběru.

Hromadné nakupování na slevových serverech je velmi jednoduché. Stačí prostřednictvím internetu slevu zakoupit, rezervovat ubytování nebo jinou službu a vytisknout si voucher, který vám bude doručen na mobilní telefon.

Vložil Slevové servery | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Kupí slevy

Chcete vědět o každé slevě vaší oblíbené značky? Chcete nakupovat levně, ale přitom se nechcete každý den probírat akčními letáky různých hypermarketů a hledat zboží v akci? Pak je pro vás internetová stránka Kupi jako stvořená. Právě zde totiž najdete informace o slevách a různých slevových akcích na jednom místě. Zorientuje se každý a každý si přijde na své. Odteď můžete nakupovat s opravdovou slevou, ale jen když budete přesně vědět, kam zajít.

Pokud se zorientujete v Kupi slevy, bez problémů si můžete napsat na svou poštovní schránku: Nevhazujte letáky.

Už je totiž nebudete nikdy potřebovat, protože Kupi slevy vám veškeré akční nabídky v obchodech vyhledá. A přitom se nemusíte obávat, že by snad nebyly nabídky aktuální. Všechny slevy a akční nabídky jsou totiž pravidelně aktualizovány a vy tak budete mít informace přímo z první ruky. Velmi oblíbenou funkcí a službou na Kupi je tvorba nákupního seznamu. Je to velmi jednoduché a seznam je tak přehledný, že pak v obchodě rozhodně na nic nezapomenete. Z jednotlivých slev si totiž vytvoříte nákupní seznam, který si pak odešlete například na emailovou adresu. Pak už si jej jen vytisknete a vyrážíte nakupovat.

Akční nabídky můžete navíc vyhledávat hned několika různými způsoby podle toho, co nejvíc vyhovuje právě vám. Hledání tak můžete uskutečnit jak podle značky, která je vaše oblíbená nebo podle konkrétního obchodu, který máte například nedaleko vašeho domova a nebudete se tak muset tahat s nákupem opravdu daleko. A pokud si snad chcete prohlédnout akční letáky jednotlivých hypermarketů a supermarketů, i takovou možnost máte na Kupi slevy. Jsou zde pro vás připraveny v elektronické podobě a můžete v nich listovat třeba od rána do večera.

Kupujete pravidelně některé produkty? Pak si je můžete na Kupi slevy označit a snadno je tak poznáte. Navíc vás Kupi vždy bude informovat o akční nabídce onoho zboží, které jste si označili jako oblíbené.

Vložil Akční nabídky | Štítek , , , , , | Zanechat komentář