Dovolená a zájezdy za nízké ceny

Hromadné slevy

Hromadnému nakupování se v dnešní době nemohl vyhnout pravděpodobně žádný z nás. Nemáte dostatek finančních prostředků, ale přesto chcete odcestovat minimálně na týden na dovolenou k moři? Nebo si snad chcete pořídit nové hodinky či jiné doplňky, ale aktuální stav peněženky vám nedovoluje pořídit si nějaké luxusní?

Slevové portály vám to umožní. Vždy je ale nutné vědět, čemu se vyvarovat a na co si dát pozor, abyste nepřišli zcela zbytečně o peníze. I neověřený a nesolidní slevový portál vás totiž může ošidit o peníze. Přinášíme vám několik rad, jak se do budoucna vyhnout velkým potížím.

V první řadě je nutné, abyste si slevový server pořádně prověřili. Ideální je, pokud má portál pro své stávající i nové zákazníky zajištěnu garanci spokojenosti, není-li zákazník se slevou spokojen, budou mu vráceny peníze nebo jejich část. Je to velmi důležité a to nejen z důvodu odškodnění v souvislosti s nespokojeností ubytování, služeb hotelu a dalších poskytovaných služeb v rámci platnosti voucheru, ale například i z hlediska kapacity hotelu. Je-li kapacita hotelu vyčerpána, pak nemusíte během trvání platnosti slevu vůbec uplatnit. Chcete-li si být absolutně jisti, že na dovolenou odjedete, rezervujte si pokoj v hotelu ještě před zakoupením slevy. Po rezervaci ji ihned zakupte a nebudete mít sebemenší problém.

Nezapomínejte si zjistit skutečnou cenu onoho pobytu nebo produktu. Velmi často se totiž stává, že cena zcela odpovídá ceníku hotelu a sleva je skutečně minimální. V takovém případě se vám ani zdaleka nevyplatí kupovat slevu, ale nakupovat přímo v hotelu a získat si tak jejich přízeň.

Pokud jste si slevový voucher přeci jen zakoupili, hotel je rezervován a vy se konečně vydáváte na zaslouženou dovolenou nebo odpočinkový víkend, pak si nezapomeňte přibalit voucher s sebou. Budete jej muset předložit jednak přímo v hotelu, a pokud je v jeho ceně zahrnut i poplatek za parkování osobního automobilu, pak je nutné mít voucher i tam.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Akční nabídky, Hromadné nakupování a označen , , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.