Dovolená a zájezdy za nízké ceny

Slevněné pobyty v Tatrách

Toužíte poznat doposud nepoznané u našich sousedů na Slovensku? Spolehněte se právě na Vysoké nebo Nízké Tatry, kde si můžete dopřát jak aktivní dovolenou, tak i relaxaci v podobě lázní nebo wellness. Záleží hlavně na vás a na tom, co máte rádi a jakou dovolenou preferujete. Kde a jak vybírat takový pobyt v Tatrách? Poradíme vám!

Chcete-li aby vás vyšla dovolená v Tatrách co nejlevněji, ale přitom si nechcete upírat jistý komfort, vybírejte zejména na slevových serverech. Slevové servery totiž nenabízí jen zajímavé pobyty u nás nebo u moře, ale i právě na Slovensku a to za velmi zajímavé a především výhodné ceny.

Vždy se ale informujte, jaké výhody se zakoupením voucheru získáváte. Zajímáte se zejména o wellness pobyty, ale zároveň stojíte o výlety do přírody a dokonce chcete jet i se svými dětmi? Vybírejte podle těchto kritérií, abyste nakonec nebyli zklamáni. Vysoké i Nízké Tatry přináší dovolenou prakticky pro každého, ale musíte vědět, co chcete a hlavně kam chcete.

Tatry jsou ideálním místem nejen pro odpočinek a relaxaci, ale hlavně pro ony zmíněné výlety a aktivně strávenou dovolenou. Stále víc turistů se do Nízkých Tater odebírá za cykloturistikou, která zažívá velký boom a je velmi oblíbená nejen mezi staršími lidmi. A do Tater to navíc nebudete mít vůbec daleko, protože jsou od České republiky vzdáleny opravdu jen kousek. Cestu hravě zvládnete jak osobním autem, tak i například vlakem, což je v mnoha ohledech pohodlnější.

Vyrážíte na dovolenou a odpočinkový pobyt během zimních měsíců? Rozhodně nezapomínejte přibalit lyže, protože právě Tatry jsou ideálním místem pro lyžování.

Nechcete-li zbytečně platit v Rakousku na horách, rozhodně jsou pro vás Tatry tím pravým místem. Oceníte jak náročnost, tak i kvalitu místních sjezdovek, tak i poměrně nízkou cenu za permanentky, která je zcela úměrná kvalitě sjezdového terénu.

Komentáře jsou uzavřeny.