Dovolená a zájezdy za nízké ceny

Zlaté slevy

Zlaté slevy jsou opravdu zlaté a každý den nám všem přináší ty největší slevy, které zaručeně zahřejí u srdce každého z nás. Chcete nakupovat opravdu levně a navíc ještě sbírat bonusové body? Pokud se registrujete na Zlaté slevy, můžete sbírat Zlaťáky, které jsou na webu ukryty. Zlaťáky jsou schovány někde na webu a to každý den, pokud je najdete, dostanete plný pytel Zlaťáků a můžete za ně nakupovat. Tak hledejte a můžete ještě víc ušetřit.

Mimo nakupování voucherů a slev můžete dokonce i hrát zajímavou hru. Pokud vyhrajete nebo se alespoň umístíte na dobré pozici, opět získáte Zlaťáky.

Hra je takovým příjemným zpestřením mezi nakupováním nebo hledáním nejnovější slevy. Získávat můžete dokonce i VIP slevy, které jsou připraveny pro všechny věrné zákazníky. VIP slevy jsou více méně dárkové předměty, které pro všechny stávající a věrné zákazníky připravil tento slevový portál.

Jste na portálu Zlaté slevy úplně poprvé? Rozhodně se podívejte na Slevový magazín, ve kterém najdete nejen informace ze světa slev, ale i informace ohledně jednotlivých produktů, které jsou aktuálně na trhu. Snadno tak můžete zjistit, co je pro vás to nejlepší a co byste si chtěli dopřát nebo pořídit. Nemohou samozřejmě chybět informace z obchodních center po celé republice nebo informace z akčních letáků, které aktuálně vyšly.

Zlaté slevy mají všechny nabídky velmi přehledně zařazeny do jednotlivých kategorií, ve kterých se zaručeně snadno zorientují i ti nejztracenější. Nemusíte se obávat, že nenajdete vysněný wellness pobyt, dovolenou, službu nebo voucher na návštěvu ve vaší oblíbené restauraci.

Pokud si nebudete vědět rady, stačí se podívat do některé z kategorií nebo na základě vyhledávače slevu najít. Že to zní opravdu velmi jednoduše? Ono to jen nezní, ono to je skutečně velmi jednoduché. Sami uvidíte, že budete se službami na Zlaté slevy maximálně spokojeni.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Slevové servery a označen , , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.